کسانی که سال گذشته در بخش املاک و خانه در شهر دالاس، ایالت تگزاس سرمایه گذاری کرده اند حالا بسیار خوشحال از سرمایه گذاری خود می‌باشند. پیش بینی شده است که رونق مارکت مسکن همچنان در سال ۲۰۲۰ ادامه یابد. شهر دالاس در پیش بینی کلی دارای رتبه ششم بهترین بازار سرمایه گذاری مسکن و دومین شهر محبوب در مارکت املاک ایالت تگزاس قرار گرفته است. به راحتی می‌توان گفت که آینده روشنی پیش روی بازار مسکن در شهر زیبای دالاس وجود دارد.

بازار مسکن در شهر دالاس با توجه به روال موجود که امکان برهم خوردن آن در سال جاری بسیار کم می باشد، بازار بسیار مساعدی است.

بازار مسکن در شهر دالاس نرخ رشد بسیار بالایی خواهد داشت که سرمایه گذاران از این نرخ رشد بالا چه در زمینه درآمد حاصل از اجاره و چه از نظر افزایش بهای مسکن منتفع خواهند شد. قیمت مسکن در شهر دالاس در ۱۰ سال گذشته رشد ۶۲ درصدی داشته است. براساس اطلاعات آماری و پیش بینی شرکت Zillow، انتظار می‌رود بازار املاک دالاس رشدی معادل ۵.۲ درصد در سال آینده داشته باشد.

رشد اقتصادی شهرها در ایالت تگزاس جذابیت های سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران در بخش مسکن را بوجود آورده و باعث شده که از سرتاسر آمریکا، مخصوصا ایالت کالیفرنیا، تعداد زیادی از افراد برای خرید مسکن و سرمایه گذاری اقدام نمایند. از دیگر مزایای سرمایه گذاری در بخش مسکن ایالت تگزاس اجاره خانه از طریق Airbnb بوده که در سال ۲۰۲۰ هیچ‌گونه محدودیت قانونی برای آن وجود ندارد و به صورت کوتاه مدت و‌ یا بلند مدت می‌توانید خانه خود را اجاره دهید و کسب درآمد نمایید.

لطفا برای سرمایه گذاری و خرید خانه در ایالت تگزاس و شهر زیبای دالاس با من تماس بگیرید.